Náš facebook

pondělí 2. ledna 2012

Etapa 02 - aktuality

Prvních asi patnáct jezdců z kategorie motocyklů je již v cíli dnešní etapy. Nejrychleji jel Marc Coma. Druhý dojel Joan Barreda na Husqvarně a třetí byl F. Lopez. Náš Honza Veselý jel na CP3 kolem 97. místa (pořadí se mění jak projíždí další, kteří startovali za ním). Do CP4 by neměly být žádné větší problémy, pak bude následovat dunové pole o kterém jsem psal během dne. Na fotografii vidíte duny v oblasti El Nihuil, nejsou nijak obrovské ale určitě mohou potrápit. Na facebooku za chvíli zveřejním screenshot z google earth s výřezem té oblasti a části dnešní etapy, kde bude vidět závěrečná část trasy do cíle.
Ve čtyřkolkách projeli CP3 v pořadí Laskawiec, La Fuente a Sonik. Pepa Macháček má asi nějaké problémy nebo nejede úplně naplno, na CP3 byl na 16. místě (na CP1  a CP2 jel na 10. pozici). Ztráta 20 minut v druhé etapě ale ještě nic neznamená, Dakar se rozhoduje úplně někdy jindy..