Náš facebook

Náš facebook
Náš facebook

úterý 17. ledna 2017

DAKAR 2017 - podium a závěr

Pokud se objeví jakékoliv zajímavosti, pochopitelně je budu dál zveřejňovat a kromě toho bych rád udělal exkluzivní rozhovory s pár závodníky, kteří mě zaujali a kteří doufám zaujali i vás, protože by se o nich jinak moc nepsalo.
Rád bych poděkoval všem fanouškům, kteří si přidali tuto stránku mezi oblíbené a v uplynulých 14 dnech na ní hledali informace. Upozorňoval jsem, že to budu dělat letos trošku volněji - jednak proto, že všechny týmy a jezdci, kteří to dělají téměř profesionálně, mají své webmastery a adminy, kteří nás zásobují spoustou zpráv a proto jsem se zaměřil jen na to, co mě zajímalo. Proč publikovat anonymní tiskové zprávy rozesílané na stovky adres? Kdo poslal alespoň trošku osobní zprávičku, tomu jsem jí zveřejnil a vyhledal další informace atd. Možná jsem tím trošku někoho naštval ale opravdu už to dělám dlouho na to, abych škemral o zprávy nebo fotky. Kdo chtěl, ten spolupracoval a třeba spolupráce s fanklubem Š. Svitka je neuvěřitelná. Denně něco exkluzivního. Tereza Klymčiw a informace o Ondrovi to samé. Lucie Olachová a zprávy o Manuelovi Lucchese - denně i když jinam nic neposlala, já jsem dostal fotky a zprávy i když byla nemocná a měla horečky. Moc těmto lidem děkuji a kvůli nim byla třeba odezva taková, jaká byla. Máme téměř 10 tisíc fanoušků, příspěvky s 1.6 tisíci lajky a stovkami sdílení. A povedlo se to bez jediné reklamy.

Ale jednu reklamu si neodpustím - musím poděkovat mým kolegům z prodejny motocyklových doplňků na cestování - Touratech CZ, kteří za mě už deset let dělají prvních 14 dnů v lednu mojí práci. Já jsem zalezlý u počítačů, sleduji pět až osm zdrojů, streamované televize, diskuze a twittery a snažím se společně s daty z trackingu poskládat obraz průběhu etapy. Odběhnout na hodinu znamená totálně ztratit přehled. Letos jsem několikrát odjet musel a moc děkuji za doplňování informací skalními fanoušky. A také musím moc poděkovat mé rodině, protože to se mnou asi nebylo moc k vydržení - jdu ráno do školky a čtu mobil, snídám s mobilem a tabletem, večeřím s mobilem a uspávám děti s běžícím trackingem. 14 dnů (kromě toho víkendu kde se nejelo) od 7:30 ráno do 2-3h také ráno. Moc jim děkuji.

A podobně jako to říkal Ondra ve videu po posledním speciálu - musím si trošku promyslet priority, jestli tohle ještě má smysl a jestli to chci příště ještě dělat. Jestli to v dnešním světě kde jsou informace všude, jen je najít, má vůbec smysl. Pro mě bylo příjemné psát o lidech, o kterých skoro nikdo nepsal, tak možná to bude směr pro budoucnost. Uvidíme.
Každopádně DÍKY A ZA ROK UVIDÍME

🏆 Kategorie motocyklu:

1- S. Sunderland
2- M. Walkner (+32'00")
3- G. Farres (+35'40")
11. O. Klymciw
25. S. Svitko
34. M. Engel
45. D. Pabiska
68. P. Vlcek
82. R. Lhotsky
16. L. Sanz
75. A. Nifontova
80. R. Romero Font
51. M. Lucchese
85. F. Picco
93. J. Evans

Žádné komentáře:

Okomentovat